Uluslararası Masalarımız

Müvekkil odaklı yaklaşımımızı pekiştirmek için ülke bazlı çalışma gruplarımızı oluşturuyoruz.

Çin


Çin Masası, Kuşak ve Yol Girişimi felsefesini benimseyerek Türk yatırımcılarla Çinli yatırımcıları bir araya getirmenin yanı sıra ülkeler arası projelerde hukuk ve yatırım danışmanlığı sunmak ve stratejik iş birliklerini teşvik etmek için çalışmalar yürütür. Masa bu misyonunu, konsolosluklar ile ilişkilerini güçlendirerek, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu nezdinde faaliyet göstererek, Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunan birçok firma ve hukuk bürosu ile iletişime geçerek sürdürür.

Birleşik Krallık


Türkiye’de iş yapmak isteyen müvekkillerine ve Türkiye pazarına girmeyi hedefleyen Birleşik Krallık müvekkillerine danışmanlık hizmetleri sunan Birleşik Krallık Masası, şirket kuruluşu, birleşme ve devralmalar, yatırım süreçleri ve uyuşmazlık çözümleri gibi çeşitli konularda hizmet sunar. İki ülkenin iş insanları arasındaki bağlantıyı kurabilmek ve diyaloğu arttırabilmek adına konsolosluk ilişkileri güçlendirilmekte, Birleşik Krallık’taki önde gelen kuruluşlar, tanınmış hukuk büroları ve prestijli üniversitelerle iş birlikleri kurulmaktadır.

MENA

 

MENA Masası, MENA bölgesindeki müvekkillere Arapça diline hakim bir ekip ile hukuki hizmetler sunar. Bölgenin hukuki ihtiyaçlarına yönelik ülkemiz sınırları içerisinde aile işletmesi danışmanlığı sunar ve gayrimenkul, dış ticaret, perakende ve sanayi gibi birçok farklı sektörde yer alan müvekkillerine MENA bölgesinde faaliyet göstermeleri ve yatırım yapmaları için danışmanlık hizmetine erişebilmeleri adına destek olur. MENA Masası yılların deneyimini kullanarak ticari ilişkileri geliştirmeye öncelik verir ve müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmetleri sunar.

Hindistan


Hindistan Masası, Türkiye’deki Hindistan Konsoloslukları ile iletişimi güçlendirmeyi ve Hindistanlı iş insanlarına vatandaşlık, ikamet izni, yatırım ve ticari danışmanlık gibi alanlarda destek sağlamayı hedefler. Hindistan’daki bağlantıları aracılığıyla yatırımcı müvekkillerine danışmanlık sağlar ve Hindistan bölgesinde faaliyet göstermeleri için danışmanlık hizmeti sunar. Masa, bu misyonunu aynı zamanda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu nezdinde faaliyet göstererek sürdürür.

Almanya

 

Almanca diline hakim ekip, Türkiye ve Almanya arasındaki hukuki, ticari ve kültürel farklılıklar konusunda deneyimlidir. Bu deneyim, şirket ve sözleşme hukuku, birleşme ve devralmalar, bankacılık ve finans işlemleri gibi alanlarda bağlantı kurulmasına tanır. Masa, çözüm ortakları sayesinde müvekkillerin ilgili bölgede hukuk hizmetlerinden yararlanmalarına destek olur. Bu amaçla aynı zamanda uluslararası iletişime sahip olmak hedeflenmekte, konsolosluk ilişkileri güçlendirilerek bölgedeki ticaret odaları başta olmak üzere çeşitli kuruluşlarla İletişim sürdürülmektedir.

Amerika


Müvekkillerinin etki alanını genişletmek için adımlar atan ABD Masası, müvekkillerinin ticari ve marka değerlerini ABD’de korumayı ve bölgede çeşitli ilişkiler kurmayı hedefler. ABD nezdindeki yatırım fırsatlarını yakından takip eden Masa, bu anlamda Amerikan – Türk müvekkillerine hukuki hizmet sunar. İki ülke arasındaki diyaloğun geliştirilmesi adına orada kurulu çeşitli ticari kuruluşlar ile iletişim halindedir.

Japonya


Aksan’ın ilk girişimlerinden biri olan Japonya Masası, yılların bilgi birikimi ve iş deneyimini kullanarak Japon müvekkillere daha efektif hizmet vermenin yanısıra, Türk – Japon işbirliğine katkıda bulunmayı amaçlar. Bu amaçla, Japonya Konsoloslukları ile iletişimi güçlendirmek, Türk – Japon iş insanlarını bir araya getirmek, iki ülke arasındaki kültürel, sınai ve ticari ilişkileri geliştirmek adına çalışmalar yürütür ve çeşitli davetler düzenler. Masa, bu misyonunu aynı zamanda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu nezdinde faaliyet göstererek sürdürür.

Avrasya


Avrasya Masası, Rusya, Özbekistan, Kazakistan ve Azerbaycan gibi dinamik pazarlar ile ilgilenir ve bu bölgelerin hukuk sistemleri ve kültürel yapıları hakkında stratejik ve kapsamlı hizmetler sunar. Özellikle Taşkent’teki çözüm ortakları sayesinde bölgede hakkında bilgi birikimini arttırır. Enerji, finans ve teknoloji gibi çeşitli sektörlerde müvekkillerinin gelişen pazarlardaki başarılarını destekler.

40.yıl

Hukukta 40. yılımızı kutluyoruz.

incele