Ortaklar

Ali Soybelli Ortak

Ali Soybelli lisans eğitimini burslu olarak Özyeğin Üniversitesi’nde, dil eğitimini ise Boston/Amerika’da ülkenin seçkin üniversitelerinden birinde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almış, yaz aylarında ise İstanbul’un önde gelen hukuk bürolarında yaz stajları yapmıştır.

Lisans eğitiminin ardından daha önce öğrenci stajyer olarak çalıştığı hukuk büromuzun İş Hukuku Departmanında yasal stajını tamamlayarak Avukatlık ruhsatını almıştır.

Ali Soybelli, 2018 yılından bu yana büromuzda avukat olarak Türkiye’nin önde gelen şirketlerine İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Haziran 2023 tarihinden itibaren ise ofisimizde ortak avukat sıfatıyla öncelikli olarak Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Bununla birlikte Pay Opsiyon Sözleşmeleri, Aile Şirketlerinin Hukuki Problemleri ve Aile Anayasalarının hazırlanması konularında uzmanlığı bulunmaktadır.