Aksan Hakkında

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren  Aksan, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış  departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Aksan, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

Hukukun Her Alanında Hizmet

Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Aksan bünyesinde, konusunda uzman avukatlardan oluşan departmanlar bulunmaktadır. 

En Son Blog Paylaşımları

Yazan: Fatma Subaşı | 03 Aralık 2021
Kişisel Verileri Koruma Kurumu (“Kurum”) tarafından Kasım ayı içerisinde belediyeler hakkında kamuoyu duyurusu yayımlanmış ve I. Uluslararası Kişisel Verileri Koruma Kongresi, Kişisel Sağlık Verilerinde Mahremiyet ve Kişisel Verilerin Kabahatler Hukukunda Korunması konularında seminerler düzenlenmiştir.
Yazan: Fatma Subaşı | 18 Kasım 2021
Kişisel Verileri Koruma Kurumu (“Kurum”) tarafından Ekim ayı içerisinde unutulma hakkının arama motorları özelinde değerlendirilmesine ilişkin rehber, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (“RTÜK”) ile imzalanan...
Yazan: Fatma Subaşı | 10 Kasım 2021
20 Ağustos 2021’de Çin Halk Cumhuriyeti’nde kabul edilen Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“PIPL”) 1 Kasım 2021’de yürürlüğe girmiştir.
Yazan: Anıl Arif Olgun | 09 Kasım 2021
Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe günümüze kadar gelinen süreçte yaşanan sorunlar, yolcu taşımacılığı yapan şirketler ile tüketicileri karşı karşıya getirmiştir.
Yazan: Zeynep Taydaş | 28 Ekim 2021
İçişleri Bakanlığı (‘’Bakanlık’’) tarafından tesis edilen "Dernekler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" (‘’Yönetmelik’’), 21 Ekim 2021 tarih ve 31635 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Yazan: Fatma Subaşı | 24 Ekim 2021
Kişisel Verileri Koruma Kurumu (“Kurum”) tarafından Eylül ayında, biyometrik veri işlenmesi ve yapay zekâ alanında kişisel veri işlenmesine ilişkin rehberler, Covid-19 PCR test test sonucu ve aşı bilgisinin işlenmesine konusunda kamuoyu duyurusu

Hizmet Noktalarımız

Aksan müvekkilerine daha yakın olabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, bir çok farklı lokasyonda doğruda hizmet noktaları kurmuştur. Ayrıntılı bilgi almak için butona tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.